Co je nového

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 15 článků

PROJEKT „NA ROWERZE – NA KOLE”!

24.09.2019
„Na rowerze - na kole, život je šťastný - życie jest wesołe!” to polsko-czeski projekt, który gmina Stronie Śląskie realizuje przy współpracy z wieloletnim partnerem, Starym Mestem. Jak nazwa podpowiada, ma on na celu promocję turystyki rowerowej oraz wzrost ruchu turystycznego na pograniczu państw. Działania zostały rozpoczęte w listopadzie 2018 r. i mają trwać do listopada bieżącego roku. Projekt współfinansowany ze środków Unii zuropejskiej w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska.
Turistické noviny pro návštěvníky Jeseníků

Turistické noviny pro návštěvníky Jeseníků

11.07.2018
Přinášíme Vám zbrusu nové vydání turistických novin, které Vám ulehčí naplánování své cesty a dovolené do nejkrásnějších českých hor. Nechte se inspirovat tipy, náměty a informacemi s Jeseníků.

PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU V TURISTICKÝCH REGIONECH JESENÍKY A STŘEDNÍ MORAVA (PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ 1.2. - 28.2. )

26.01.2018
PRAVIDLA, VZOROVÁ ŽÁDOST, VZOROVÉ SMLOUVY

Cílem dotačního titulu Podpora cestovního ruchu v turistických regionech Jeseníky a Střední Morava je podpora aktivit v oblasti budování, rekonstrukce a opravy infrastruktury cestovního ruchu s cílem zlepšit kvalitu a nabídku cestovního ruchu v Olomouckém kraji, zlepšit její dostupnost a zvýšit její atraktivitu.

Semináře pro žadatele

12.01.2018
Vážení členové, oddělení regionálního rozvoje Krajského úřadu Olomouckého kraje připravuje dva semináře pro žadatele. Na seminářích budou prezentovány aktuální informace ohledně následujících evropských programů:

MĚSTO ŠUMPERK NABÍZÍ K PRONÁJMU STÁNKY NA PRODEJ VÁNOČNÍHO SORTIMENTU

26.10.2017
Město Šumperk nabízí v rámci akce Vánoce na Točáku v období od 1.12.2017 do 24.12.2017 pronájem stánků, které jsou určeny k prodeji vánočního sortimentu zejména řemeslné výroby, jako jsou např. vánoční ozdoby, keramika, květinové vazby, dekorace, balené potraviny aj. Stánky nejsou určeny k prodeji občerstvení určeného k přímé konzumaci na místě.
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 15 článků